James XVI Ethiopian Cafe

Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

James XVI Ethiopian Cafe
Unit 9, Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 072 340 2020
Historiese Ure: Vertoon (v)
Google kaarte: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Etiopiese restaurante.
bedryf
Restaurante »  Etiopiese restauranteKafees
Beset in:
Kafees, Etiopiese restaurante
ISIC-Kodes
5610

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is James XVI Ethiopian Cafe geleë?

James XVI Ethiopian Cafe is geleë by Unit 9, Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa, Gauteng.
Q2

Watter dae is James XVI Ethiopian Cafe oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
James XVI Ethiopian Cafe is oop Ma.–So. 07:30–19:00 .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir James XVI Ethiopian Cafe?

Die webwerf vir James XVI Ethiopian Cafe is www.eatout.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Unit 9, Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa
+

Besighede in Poskode 2094

Besighede in 2094: 9710
Bevolking: 103392
2094 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  13%
Ander:  13%

Woongebiede

City and Suburban:  8%
Heriotdale:  6%
Jeppestown:  11%
Kensington:  11%
Malvern:  11%
New Doornfontein:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2094

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie