Bg Designs

Kontakinligting

Bg Designs
Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 081 720 0812
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies »  Klerewinkels
Beset in:
Groothandel van klere, skoene en leerartikels in spesialiswinkels, Vintage Clothing Store
ISIC-Kodes
47714774

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Bg Designs?

Die foonnommer vir Bg Designs is 081 720 0812.
Q2

Waar is Bg Designs geleë?

Bg Designs is geleë by Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Bg Designs oop?

Bg Designs is oop Ma. 11:00–15:00; Di.–Do., So. 10:00–17:00; Vr.–Sa. 10:00–19:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Bg Designs?

Jy kan Bg Designs kontak deur die telefoonnommer 081 720 0812 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Bg Designs?

Daar is geen gelyste webwerf vir Bg Designs, maar jy kan Bg Designs op Facebook vind.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Maverick Corner, 300 Commissioner St, Maboneng, Johannesburg, 2094, South Africa
+

Besighede in Poskode 2094

Besighede in 2094: 9710
Bevolking: 103392
2094 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  13%
Industry:  12%
Ander:  52%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  40%
duur:  5%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  13%
Ander:  13%

Woongebiede

City and Suburban:  8%
Heriotdale:  6%
Jeppestown:  11%
Kensington:  11%
Malvern:  11%
New Doornfontein:  7%
Ander:  46%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2094

Geslag

Manlik:  53%
Vroulik :  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie