Zomek Trading Enterprise

Kontakinligting

Zomek Trading Enterprise
15 Pretoria Rd, Kempton Park Cbd, Kempton Park, 1619, South Africa
Kemptonpark, Gauteng, 1619
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 975 7477
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Zomek Trading Enterprise is geleë by Kemptonpark, Gauteng, en was gestig in 2006-11-06. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Rekenaarwinkels.
Gestig: 2006-11-06
bedryf
Inkopies »  Rekenaarwinkels
Beset in:
Rekenaarwinkels
ISIC-Kodes
4741

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Zomek Trading Enterprise in besigheid?

Zomek Trading Enterprise doen sake vir nagenoeg 20 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Zomek Trading Enterprise?

Die foonnommer vir Zomek Trading Enterprise is 011 975 7477.
Q3

Waar is Zomek Trading Enterprise geleë?

Zomek Trading Enterprise is geleë by 15 Pretoria Rd, Kempton Park Cbd, Kempton Park, 1619, South Africa, Kemptonpark, Gauteng.
Q4

Watter dae is Zomek Trading Enterprise oop?

Zomek Trading Enterprise is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; Sa. 09:00–15:00; gesluit So. .
Q5

Is daar 'n primêre kontak vir Zomek Trading Enterprise?

Jy kan Zomek Trading Enterprise kontak deur die telefoonnommer 011 975 7477 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

15 Pretoria Rd, Kempton Park Cbd, Kempton Park, 1619, South Africa Kemptonpark, Gauteng, 1619
+

Besighede in Poskode 1619

Besighede in 1619: 16377
Bevolking: 178801
1619 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  13%
Ander:  54%

Prys

goedkoop:  52%
matige:  38%
duur:  9%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  74%
7:  11%
82:  6%
Ander:  9%

Woongebiede

Glenmarais:  9%
Kempton Park:  22%
Kempton Park Cbd:  8%
Pomona AH:  6%
Spartan:  14%
Ander:  40%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1619

Geslag

Manlik:  51%
Vroulik :  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie