Xeon Logistics
Kontakinligting
Xeon Logistics
570 Inanda Rd, Parlock, Newlands West, 4037, South Africa
Durban, KwaZulu-Natal, 4037
Bekom aanwysings
Telefoon:
031 900 0069
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
Laas opgedateer op
18 Okt. 2023
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Xeon Logistics is in Durban, KwaZulu-Natal geleë.
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Xeon Logistics?
Die foonnommer vir Xeon Logistics is
031 900 0069
.
Q2
Waar is Xeon Logistics geleë?
Xeon Logistics is geleë by
570 Inanda Rd, Parlock, Newlands West, 4037, South Africa, Durban, KwaZulu-Natal
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Xeon Logistics?
Jy kan Xeon Logistics kontak deur die telefoonnommer
031 900 0069
te gebruik.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
570 Inanda Rd, Parlock, Newlands West, 4037, South Africa Durban, KwaZulu-Natal, 4037
Distell Ltd
Besigheid by hierdie adres
Distell Trade Express
Groothandelaars
Esab Africa Welding & Cutting (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
Expo International Liquor Wholesalers
Besigheid by hierdie adres
Solwa Importers T/A YS Agencies
Besigheid by hierdie adres
Tayiba Investments Cc
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 4037
Besighede in 4037:
353
Bevolking:
92792
Kategorieë
Shopping:
20%
Professional Services:
12%
Industry:
11%
Ander:
57%
Prys
matige:
58%
goedkoop:
42%
Ander:
0%
Area kodes
31:
77%
7:
11%
Ander:
12%
Woongebiede
Earlsfield:
6%
Hillgrove:
6%
New Dawn Park:
10%
Newlands:
6%
Newlands East:
20%
Newlands West:
7%
Parlock:
15%
Steelcastle:
9%
Ander:
20%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 4037
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in