Waterkloof Fashion Fabrics

Kontakinligting

Waterkloof Fashion Fabrics
42 Golf St, Waterkloof, Pretoria, 0145, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 460 2025
Telefoon: 012 346 7729
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies
Beset in:
Lapwinkel
ISIC-Kodes
4751

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Waterkloof Fashion Fabrics?

Die foonnommer vir Waterkloof Fashion Fabrics is 012 460 2025.
Q2

Waar is Waterkloof Fashion Fabrics geleë?

Waterkloof Fashion Fabrics is geleë by 42 Golf St, Waterkloof, Pretoria, 0145, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Waterkloof Fashion Fabrics oop?

Waterkloof Fashion Fabrics is oop Ma.–Vr. 08:30–17:00; Sa. 09:00–13:30; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Waterkloof Fashion Fabrics?

Jy kan Waterkloof Fashion Fabrics kontak deur die telefoonnommer 012 460 2025 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

42 Golf St, Waterkloof, Pretoria, 0145, South Africa
+

Besighede in Poskode 0145

Besighede in 0145: 392

Kategorieë

Professional Services:  23%
Industry:  15%
Shopping:  12%
Ander:  49%

Prys

matige:  67%
goedkoop:  33%
Ander:  0%

Area kodes

12:  74%
82:  13%
7:  8%
Ander:  6%

Woongebiede

Brooklyn:  5%
Nieuw Muckleneuk:  4%
Rietvalleirand:  10%
Waterkloof:  72%
Ander:  8%
+

Skryf 'n resensie