Varelle Designs
Kontakinligting
Varelle Designs
Shop.11, 739 Sunset Ave, Woodhurst, Durban, 4093, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
031 401 0545
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
08:00 – 17:00
Dinsdag
08:00 – 17:00
Woensdag
08:00 – 17:00
Donderdag
08:00 – 17:00
Vrydag
08:00 – 17:00
Saterdag
09:00 – 15:00
Sondag
Gesluit
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Damesklere.
bedryf
Inkopies
»
Damesklere
Beset in:
Damesklere
ISIC-Kodes
4771
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Varelle Designs?
Die foonnommer vir Varelle Designs is
031 401 0545
.
Q2
Waar is Varelle Designs geleë?
Varelle Designs is geleë by
Shop.11, 739 Sunset Ave, Woodhurst, Durban, 4093, South Africa, KwaZulu-Natal
.
Q3
Watter dae is Varelle Designs oop?
Varelle Designs is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; Sa. 09:00–15:00; gesluit So. .
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Varelle Designs?
Jy kan Varelle Designs kontak deur die telefoonnommer
031 401 0545
te gebruik.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
Shop.11, 739 Sunset Ave, Woodhurst, Durban, 4093, South Africa
Active Indoor SPRT Centre
Besigheid by hierdie adres
Active Indoor SPRT Centre
Besigheid by hierdie adres
Aquateak Interiors Cc
Besigheid by hierdie adres
Asheds
Meubelwinkels
Basic T
Besigheid by hierdie adres
Challenge Glass & Mirror
Besigheid by hierdie adres
Sien meer besighede by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 4093
Besighede in 4093:
710
Bevolking:
62380
Kategorieë
Shopping:
20%
Industry:
13%
Professional Services:
11%
Ander:
56%
Prys
goedkoop:
57%
matige:
43%
Ander:
0%
Area kodes
31:
83%
7:
6%
Ander:
11%
Woongebiede
Escombe:
20%
Malvern:
27%
Moseley:
5%
Northdene:
6%
Queensmead Industrial:
10%
Shallcross:
14%
Ander:
18%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 4093
Geslag
Vroulik :
51%
Manlik:
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in