Vape Hyper

Kontakinligting

Vape Hyper
1 Lochner Rd, Raslouw AH, Centurion, 0157, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 066 222 8628
Telefoon: 012 666 7120
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies
Beset in:
Novelty Store
ISIC-Kodes
4773

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Vape Hyper?

Die foonnommer vir Vape Hyper is 066 222 8628.
Q2

Waar is Vape Hyper geleë?

Vape Hyper is geleë by 1 Lochner Rd, Raslouw AH, Centurion, 0157, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Vape Hyper oop?

Vape Hyper is oop
Maandag:09:00–16:30
Dinsdag:09:00–16:30
Woensdag:09:00–16:30
Donderdag:09:00–16:30
Vrydag:09:00–12:00, 14:00–16:30
Saterdag:09:00–13:00
Sondag:Gesluit
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Vape Hyper?

Jy kan Vape Hyper kontak deur die telefoonnommer 066 222 8628 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Vape Hyper?

Die webwerf vir Vape Hyper is www.vapehyper.co.za.
Q6

Lewer Vape Hyper af?

Ja, Vape Hyper bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 066 222 8628 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1 Lochner Rd, Raslouw AH, Centurion, 0157, South Africa
+

Besighede in Poskode 0157

Besighede in 0157: 24069
Bevolking: 223634
0157 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  18%
Ander:  60%

Prys

goedkoop:  65%
matige:  30%
duur:  4%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

12:  71%
7:  10%
82:  9%
Ander:  11%

Woongebiede

Centurion:  9%
Eldoraigne:  7%
Hennopspark:  6%
Highveld:  5%
Lyttelton Manor:  11%
Wierdapark:  8%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0157

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie