Trundle Inn Cc
Kontakinligting
Trundle Inn Cc
21 SCOTT STREET WAVERLEY JOHANNESBURG 2090, South Africa
Johannesburg, Gauteng, 2090
Bekom aanwysings
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Trundle Inn Cc is geleë by Johannesburg, Gauteng, en was gestig in 2003-05-23.
Gestig:
2003-05-23
Vrae en Antwoorde
Q1
Hoe lank is Trundle Inn Cc in besigheid?
Trundle Inn Cc doen sake vir nagenoeg
23 jaar
.
Q2
Waar is Trundle Inn Cc geleë?
Trundle Inn Cc is geleë by
21 SCOTT STREET WAVERLEY JOHANNESBURG 2090, South Africa, Johannesburg, Gauteng
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
21 SCOTT STREET WAVERLEY JOHANNESBURG 2090, South Africa Johannesburg, Gauteng, 2090
African Crest Resources (Pty) LTD
Besigheid by hierdie adres
Benaters Attorneys Notaries Conveyancers DIRCO Apostille
Besigheid by hierdie adres
Blue Recruiting
Besigheid by hierdie adres
F a M Property (Pty) LTD
Besigheid by hierdie adres
Frijor Management Holdings Cc
Besigheid by hierdie adres
Gillbran Plumbing Cc
Besigheid by hierdie adres
Sien meer besighede by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 2090
Besighede in 2090:
12491
Bevolking:
282703
Kategorieë
Shopping:
25%
Professional Services:
15%
Industry:
13%
Ander:
46%
Prys
goedkoop:
60%
matige:
31%
duur:
10%
Ander:
0%
Area kodes
11:
79%
7:
8%
Ander:
13%
Woongebiede
Bramley:
7%
Kew:
13%
Wynberg:
28%
Ander:
51%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 2090
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in