Tomeron Holdings (Pty) Ltd

Kontakinligting

Tomeron Holdings (Pty) Ltd
132 MITCHELL STREET GEORGE 6529, South Africa
George, Wes-Kaap, 6529
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Tomeron Holdings (Pty) Ltd is geleë by George, Wes-Kaap, en was gestig in 2003-04-23.
Gestig: 2003-04-23
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Business Management Consultant
ISIC-Kodes
7020

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Tomeron Holdings (Pty) Ltd in besigheid?

Tomeron Holdings (Pty) Ltd doen sake vir nagenoeg 24 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Tomeron Holdings (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Tomeron Holdings (Pty) Ltd is 044 382 5614.
Q3

Waar is Tomeron Holdings (Pty) Ltd geleë?

Tomeron Holdings (Pty) Ltd is geleë by 132 MITCHELL STREET GEORGE 6529, South Africa, George, Wes-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Tomeron Holdings (Pty) Ltd?

Jy kan Tomeron Holdings (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 044 382 5614 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

132 MITCHELL STREET GEORGE 6529, South Africa George, Wes-Kaap, 6529
+

Besighede in Poskode 6529

Besighede in 6529: 7668
Bevolking: 186083
6529 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  10%
Ander:  69%

Prys

goedkoop:  68%
matige:  23%
duur:  9%
Ander:  0%

Area kodes

44:  85%
7:  5%
Ander:  10%

Woongebiede

Bodorp:  6%
Dormehls Drift:  7%
George Central:  30%
George South:  10%
Ander:  47%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 6529

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie