TLC Piano

Kontakinligting

TLC Piano
354 Jan Smuts Ave, Craighall Park, Randburg, 2196, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 072 880 9253
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies
Beset in:
Piano Store
ISIC-Kodes
4759

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir TLC Piano?

Die foonnommer vir TLC Piano is 072 880 9253.
Q2

Waar is TLC Piano geleë?

TLC Piano is geleë by 354 Jan Smuts Ave, Craighall Park, Randburg, 2196, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is TLC Piano oop?

TLC Piano is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir TLC Piano?

Jy kan TLC Piano kontak deur die telefoonnommer 072 880 9253 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir TLC Piano?

Die webwerf vir TLC Piano is www.tlcpiano.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

354 Jan Smuts Ave, Craighall Park, Randburg, 2196, South Africa
+

Besighede in Poskode 2196

Besighede in 2196: 25446
Bevolking: 85168
2196 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  20%
Ander:  58%

Prys

goedkoop:  48%
matige:  34%
duur:  14%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  5%
Ander:  13%

Woongebiede

Craighall Park:  6%
Hyde Park:  6%
Illovo:  8%
Parkmore:  7%
Rosebank:  16%
Sandown:  7%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2196

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie