THG Travelling Cc

Kontakinligting

THG Travelling Cc
ERF 14817 PEARL STREET TAMSUI 6530, South Africa
George, Wes-Kaap, 6530
Bekom aanwysings
Telefoon: 044 878 0453
Telefoon: 044 889 0180
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

THG Travelling Cc is geleë by George, Wes-Kaap, en was gestig in 2006-01-17.
Gestig: 2006-01-17

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is THG Travelling Cc in besigheid?

THG Travelling Cc doen sake vir nagenoeg 21 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir THG Travelling Cc?

Die foonnommer vir THG Travelling Cc is 044 878 0453.
Q3

Waar is THG Travelling Cc geleë?

THG Travelling Cc is geleë by ERF 14817 PEARL STREET TAMSUI 6530, South Africa, George, Wes-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir THG Travelling Cc?

Jy kan THG Travelling Cc kontak deur die telefoonnommer 044 878 0453 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

ERF 14817 PEARL STREET TAMSUI 6530, South Africa George, Wes-Kaap, 6530
+

Besighede in Poskode 6530

Besighede in 6530: 2710

Kategorieë

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Ander:  59%

Prys

matige:  43%
goedkoop:  35%
duur:  17%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

44:  71%
7:  12%
82:  6%
Ander:  11%

Woongebiede

George:  7%
George Central:  60%
George Industria:  5%
Ander:  29%
+

Skryf 'n resensie