The Plant & Flower Nursery & Garden Centre

4,3 ★★★★ 10+ resensies
Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

The Plant & Flower Nursery & Garden Centre
53 Old Main Rd, Bothas Hill, Hillcrest, 3610, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 082 370 4714
Historiese Ure: Vertoon (v)
Facebook-profiel: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Google kaarte: Besoek
Vierkantig: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

The Plant & Flower Nursery & Garden Centre was gestig in 2003-04-30.
Gestig: 2003-04-30
Liasseernommer: 2003-009741-08
bedryf
Inkopies
Beset in:
Garden Center
ISIC-Kodes
4773

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is The Plant & Flower Nursery & Garden Centre geleë?

The Plant & Flower Nursery & Garden Centre is geleë by 53 Old Main Rd, Bothas Hill, Hillcrest, 3610, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q2

Watter dae is The Plant & Flower Nursery & Garden Centre oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
The Plant & Flower Nursery & Garden Centre is oop Ma.–Vr. 08:00–15:00; Sa.–So. 08:00–14:00 .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir The Plant & Flower Nursery & Garden Centre?

Daar is geen gelyste webwerf vir The Plant & Flower Nursery & Garden Centre, maar jy kan The Plant & Flower Nursery & Garden Centre op Facebook vind.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
plantandflowers.co.za
+

Bykomende besighede by hierdie adres

53 Old Main Rd, Bothas Hill, Hillcrest, 3610, South Africa
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 20822
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie4,3★★★★10+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.