The Drawing Room

Kontakinligting

The Drawing Room
40 Wessel Rd, Edenburg, Johannesburg, 2128, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 065 713 0131
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies
Beset in:
Shopping Mall
ISIC-Kodes
4719

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir The Drawing Room?

Die foonnommer vir The Drawing Room is 065 713 0131.
Q2

Waar is The Drawing Room geleë?

The Drawing Room is geleë by 40 Wessel Rd, Edenburg, Johannesburg, 2128, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is The Drawing Room oop?

The Drawing Room is oop Ma.–Sa. 09:00–17:30; So. 09:00–15:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir The Drawing Room?

Jy kan The Drawing Room kontak deur die telefoonnommer 065 713 0131 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

40 Wessel Rd, Edenburg, Johannesburg, 2128, South Africa
+

Besighede in Poskode 2128

Besighede in 2128: 4390
2128 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Professional Services:  25%
Shopping:  21%
Ander:  53%

Prys

goedkoop:  44%
matige:  40%
duur:  16%
Ander:  0%

Area kodes

11:  76%
7:  8%
Ander:  16%

Woongebiede

Edenburg:  38%
Rivonia:  47%
Ander:  15%
+

Skryf 'n resensie