The Bike and Brew

4,5 ★★★★★ 10+ resensies
Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

The Bike and Brew
65 4th Ave, Newton Park, Gqeberha, 6001, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 041 364 0110
Historiese Ure: Vertoon (v)
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

The Bike and Brew is in Port Elizabeth, Oos-Kaap geleë. Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Fietse.
bedryf
Inkopies »  Fietse
Beset in:
Fietse
ISIC-Kodes
4763

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is The Bike and Brew geleë?

The Bike and Brew is geleë by 65 4th Ave, Newton Park, Gqeberha, 6001, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap.
Q2

Watter dae is The Bike and Brew oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
The Bike and Brew is oop Ma.–Vr. 08:30–17:00; Sa. 09:00–12:00; gesluit So. .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir The Bike and Brew?

Die webwerf vir The Bike and Brew is www.bikeandbrew.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

65 4th Ave, Newton Park, Gqeberha, 6001, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
+

Besighede in Poskode 6001

Besighede in 6001: 15334
Bevolking: 91037
6001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  11%
Ander:  55%

Prys

goedkoop:  59%
matige:  28%
duur:  12%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

41:  84%
7:  7%
Ander:  9%

Woongebiede

Mill Park:  7%
North End:  20%
Port Elizabeth Central:  18%
Sidwell:  6%
Summerstrand:  7%
Sydenham:  6%
Ander:  35%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 6001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie4,5★★★★★10+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.