Text Care

Kontakinligting

Text Care
242 Dunkeld West Centre
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
bedryf
Beset in:
Industrial & Construction Manufacturing
ISIC-Kodes
3290

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Text Care?

Die foonnommer vir Text Care is 011 808 1600.
Q2

Waar is Text Care geleë?

Text Care is geleë by 242 Dunkeld West Centre, Gauteng, 2196.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Text Care?

Jy kan Text Care kontak deur die telefoonnommer 011 808 1600 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

242 Dunkeld West Centre
+

Besighede in Poskode 2196

Besighede in 2196: 25446
Bevolking: 85168
2196 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  20%
Ander:  58%

Prys

goedkoop:  48%
matige:  34%
duur:  14%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  5%
Ander:  13%

Woongebiede

Craighall Park:  6%
Hyde Park:  6%
Illovo:  8%
Parkmore:  7%
Rosebank:  16%
Sandown:  7%
Ander:  50%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2196

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie