Table Bay Glass & Aluminium
Kontakinligting
Table Bay Glass & Aluminium3 Kiewiet Cl, Brackenfell, Cape Town, 7560, South Africa
Bekom aanwysings | Maandag | |
| Dinsdag | |
| Woensdag | |
| Donderdag | |
| Vrydag | |
| Saterdag | |
| Sondag | |
bedryf
bedryf
Beset in:
Vervaardiging, Aluminum Window
ISIC-Kodes
2511, C
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Table Bay Glass & Aluminium?
Die foonnommer vir Table Bay Glass & Aluminium is 021 981 4384.Q2
Waar is Table Bay Glass & Aluminium geleë?
Table Bay Glass & Aluminium is geleë by 3 Kiewiet Cl, Brackenfell, Cape Town, 7560, South Africa, Wes-Kaap.Q3
Watter dae is Table Bay Glass & Aluminium oop?
Table Bay Glass & Aluminium is oop Ma.–Do. 07:30–17:00; Vr. 07:30–15:00; gesluit Sa.–So. .Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Table Bay Glass & Aluminium?
Jy kan Table Bay Glass & Aluminium kontak deur die telefoonnommer 021 981 4384 te gebruik.Q5
Wat is die webadres (URL) vir Table Bay Glass & Aluminium?
Die webwerf vir Table Bay Glass & Aluminium is
tbga.co.za.
+Bykomende besighede by hierdie adres
3 Kiewiet Cl, Brackenfell, Cape Town, 7560, South Africa
+Besighede in Poskode 7560
Besighede in 7560: 7840
Bevolking: 26803
Kategorieë
Professional Services: 13%
Woongebiede
Brackenfell Industrial: 9%
+Statistiek en Demografie vir Poskode 7560
+