Steel Creations And Constructions Cc

Kontakinligting

Steel Creations And Constructions Cc
391 Bohlman Street, Pretoria, 0082, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 379 0840
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Steel Creations And Constructions Cc?

Die foonnommer vir Steel Creations And Constructions Cc is 012 379 0840.
Q2

Waar is Steel Creations And Constructions Cc geleë?

Steel Creations And Constructions Cc is geleë by 391 Bohlman Street, Pretoria, 0082, South Africa, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Steel Creations And Constructions Cc?

Jy kan Steel Creations And Constructions Cc kontak deur die telefoonnommer 012 379 0840 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

391 Bohlman Street, Pretoria, 0082, South Africa
+

Besighede in Poskode 0082

Besighede in 0082: 972
Bevolking: 39410
0082 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Automotive:  18%
Professional Services:  11%
Industry:  10%
Ander:  41%

Prys

goedkoop:  61%
matige:  26%
duur:  13%
Ander:  0%

Area kodes

12:  70%
7:  15%
82:  6%
Ander:  9%

Woongebiede

Booysens:  9%
Claremont:  12%
Daspoort:  9%
Hermanstad:  20%
Mountain View:  13%
Pretoria Gardens:  20%
Ander:  18%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0082

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie