Spoorweghuisie (furnished & serviced house)

Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

Spoorweghuisie (furnished & serviced house)
5 Wellington Rd, Irene, Centurion, 0062, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 064 791 4701
Historiese Ure: Vertoon (v)
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Hotelle & Reis
Beset in:
Serviced Accommodation, Self-Catering Accommodation
ISIC-Kodes
5510

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is Spoorweghuisie (furnished & serviced house) geleë?

Spoorweghuisie (furnished & serviced house) is geleë by 5 Wellington Rd, Irene, Centurion, 0062, South Africa, Gauteng.
Q2

Watter dae is Spoorweghuisie (furnished & serviced house) oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
Spoorweghuisie (furnished & serviced house) is oop Ma.–So. 08:00–17:00 .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir Spoorweghuisie (furnished & serviced house)?

Daar is geen gelyste webwerf vir Spoorweghuisie (furnished & serviced house), maar jy kan Spoorweghuisie (furnished & serviced house) op Facebook vind.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.stayirene.co.za
+

Bykomende besighede by hierdie adres

5 Wellington Rd, Irene, Centurion, 0062, South Africa
+

Besighede in Poskode 0062

Besighede in 0062: 820

Kategorieë

Professional Services:  23%
Shopping:  19%
Ander:  59%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  46%
Ander:  0%

Area kodes

12:  77%
82:  8%
7:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Centurion:  6%
Doornkloof 391-Jr:  9%
Irene:  32%
Irene Security Estate:  24%
Route 21 Business Park:  15%
Ander:  14%
+

Skryf 'n resensie