Spares Boss

Kontakinligting

Spares Boss
420 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 033 345 5460
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Motor
Beset in:
Auto Parts Store
ISIC-Kodes
4530

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Spares Boss?

Die foonnommer vir Spares Boss is 033 345 5460.
Q2

Waar is Spares Boss geleë?

Spares Boss is geleë by 420 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Spares Boss oop?

Spares Boss is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; Sa. 08:00–15:30; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Spares Boss?

Jy kan Spares Boss kontak deur die telefoonnommer 033 345 5460 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

420 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie