Soul Cafe (Strand)
Kontakinligting
Soul Cafe (Strand)
188 Beach Road
Strand, Wes-Kaap, 7140
Bekom aanwysings
Vierkantig:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Soul Cafe (Strand) is in Strand, Wes-Kaap geleë.
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is Soul Cafe (Strand) geleë?
Soul Cafe (Strand) is geleë by
188 Beach Road, Strand, Wes-Kaap, 7140
.
Q2
Wat is die webadres (URL) vir Soul Cafe (Strand)?
Daar is geen gelyste webwerf vir Soul Cafe (Strand), maar jy kan Soul Cafe (Strand) op
Foursquare
vind.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
188 Beach Road Strand, Wes-Kaap, 7140
Buzz-It Debt Solutions (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
Fine & Country International Realty Strand
Besigheid by hierdie adres
Ibs-Connect Cc
Besigheid by hierdie adres
Marina Pizzeria And Restaurant
Besigheid by hierdie adres
Natural Energy Surf Shop
Besigheid by hierdie adres
Oshin Studio
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 7140
Besighede in 7140:
6399
Bevolking:
142393
Kategorieë
Shopping:
19%
Professional Services:
11%
Industry:
10%
Ander:
60%
Prys
goedkoop:
61%
matige:
32%
duur:
7%
Ander:
0%
Area kodes
21:
74%
7:
11%
82:
7%
Ander:
7%
Woongebiede
Gants Plaza:
13%
Gordons Bay Central:
5%
Strand:
44%
Ander:
38%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 7140
Geslag
Manlik:
50%
Vroulik :
50%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in