Siyahloba Dressmaking & Hiring Services

Kontakinligting

Siyahloba Dressmaking & Hiring Services
Room No. 03, 449 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 076 512 0634
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
bedryf
Beset in:
Clothing Alteration Service, Dressmaker, Cake Shop
ISIC-Kodes
141047219529

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Siyahloba Dressmaking & Hiring Services?

Die foonnommer vir Siyahloba Dressmaking & Hiring Services is 076 512 0634.
Q2

Waar is Siyahloba Dressmaking & Hiring Services geleë?

Siyahloba Dressmaking & Hiring Services is geleë by Room No. 03, 449 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Siyahloba Dressmaking & Hiring Services?

Jy kan Siyahloba Dressmaking & Hiring Services kontak deur die telefoonnommer 076 512 0634 te gebruik.
Q4

Lewer Siyahloba Dressmaking & Hiring Services af?

Ja, Siyahloba Dressmaking & Hiring Services bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 076 512 0634 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Room No. 03, 449 Boom St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie