Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd

Kontakinligting

Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd
20 Fulton St, Industria West, Johannesburg, 2093, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 473 0523
Telefoon: 072 713 3116
Telefoon: 074 573 9999
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Laas opgedateer op 03 Jul. 2025
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Korporatiewe bestuur.
bedryf
Professionele Dienste »  Korporatiewe bestuur
Beset in:
Bestuurskonsultantsaktiwiteite
ISIC-Kodes
7020

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd is 011 473 0523.
Q2

Waar is Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd geleë?

Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd is geleë by 20 Fulton St, Industria West, Johannesburg, 2093, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd oop?

Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd is oop Ma.–Sa. 07:30–17:00; gesluit So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd?

Jy kan Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 011 473 0523 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd?

Die webwerf vir Sen Li Da Chemical Fibre (Pty) Ltd is www.senlida.co.za.
+

Soortgelyke Nabygeleë Maatskappye

+

Besighede in Poskode 2093

Besighede in 2093: 2258
Bevolking: 42809
2093 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Industry:  14%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  50%
matige:  50%
Ander:  0%

Area kodes

11:  82%
7:  7%
82:  5%
Ander:  6%

Woongebiede

Bosmont:  20%
Industria:  16%
Industria West:  19%
Longdale:  9%
Newclare:  7%
Riverlea:  8%
Ander:  21%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 2093

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie