Seamans Renault

Kontakinligting

Seamans Renault
11 Uitenhage Rd, Sydenham, Port Elizabeth, 6001, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 041 487 0077
Facebook-profiel: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Google kaarte: Besoek
Youtube-kanaal: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Nuwe Motorhandelaars.
bedryf
Motor »  Nuwe Motorhandelaars
Beset in:
Nuwe Motorhandelaars
ISIC-Kodes
4510

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Seamans Renault?

Die foonnommer vir Seamans Renault is 041 487 0077.
Q2

Waar is Seamans Renault geleë?

Seamans Renault is geleë by 11 Uitenhage Rd, Sydenham, Port Elizabeth, 6001, South Africa, Oos-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Seamans Renault?

Jy kan Seamans Renault kontak deur die telefoonnommer 041 487 0077 te gebruik.
Q4

Wat is die webadres (URL) vir Seamans Renault?

Die webwerf vir Seamans Renault is www.seamansmotorgroup.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

11 Uitenhage Rd, Sydenham, Port Elizabeth, 6001, South Africa
+

Seamans Renault · Youtube

+

Besighede in Poskode 6001

Besighede in 6001: 15334
Bevolking: 91037
6001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  20%
Professional Services:  13%
Industry:  11%
Ander:  55%

Prys

goedkoop:  59%
matige:  28%
duur:  12%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

41:  84%
7:  7%
Ander:  9%

Woongebiede

Mill Park:  7%
North End:  20%
Port Elizabeth Central:  18%
Sidwell:  6%
Summerstrand:  7%
Sydenham:  6%
Ander:  35%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 6001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie