Salary Management Service (Pty) Ltd

Kontakinligting

Salary Management Service (Pty) Ltd
368 Paul Kruger St, Capital Park, Pretoria, 0084, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 012 326 6635
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Finansiële Dienste
Beset in:
Credit Counseling Service, Financial Consultant
ISIC-Kodes
64996619

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Salary Management Service (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Salary Management Service (Pty) Ltd is 012 326 6635.
Q2

Waar is Salary Management Service (Pty) Ltd geleë?

Salary Management Service (Pty) Ltd is geleë by 368 Paul Kruger St, Capital Park, Pretoria, 0084, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Salary Management Service (Pty) Ltd oop?

Salary Management Service (Pty) Ltd is oop Ma.–Do. 08:00–16:00; Vr. 08:00–15:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Salary Management Service (Pty) Ltd?

Jy kan Salary Management Service (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 012 326 6635 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Salary Management Service (Pty) Ltd?

Die webwerf vir Salary Management Service (Pty) Ltd is www.smsdc.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

368 Paul Kruger St, Capital Park, Pretoria, 0084, South Africa
+

Besighede in Poskode 0084

Besighede in 0084: 7521
Bevolking: 60191
0084 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  19%
Professional Services:  13%
Automotive:  11%
Ander:  57%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  31%
duur:  11%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

12:  73%
7:  12%
82:  8%
Ander:  7%

Woongebiede

Capital Park:  12%
Gezina:  14%
Mayville:  10%
Rietfontein:  18%
Riviera:  7%
Wonderboom South:  13%
Ander:  26%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0084

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie