RocoMamas Waterfall Mall

Kontakinligting

RocoMamas Waterfall Mall
Ext 12, Waterfall Mall, Shop 17, 1 Augrabies Ave, Cashan, Rustenburg, 0300, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 014 004 0300
Facebook-profiel: Besoek
TripAdvisor: Besoek
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Vleisbroodjierestaurant.
bedryf
Restaurante »  VleisbroodjierestaurantKitskosrestaurante
Beset in:
Meal Takeaway, Vleisbroodjierestaurant, Kitskosrestaurante
ISIC-Kodes
5610

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir RocoMamas Waterfall Mall?

Die foonnommer vir RocoMamas Waterfall Mall is 014 004 0300.
Q2

Waar is RocoMamas Waterfall Mall geleë?

RocoMamas Waterfall Mall is geleë by Ext 12, Waterfall Mall, Shop 17, 1 Augrabies Ave, Cashan, Rustenburg, 0300, South Africa, Noordwes.
Q3

Watter dae is RocoMamas Waterfall Mall oop?

RocoMamas Waterfall Mall is oop Ma.–So. 10:00–21:00 .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir RocoMamas Waterfall Mall?

Jy kan RocoMamas Waterfall Mall kontak deur die telefoonnommer 014 004 0300 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir RocoMamas Waterfall Mall?

Die webwerf vir RocoMamas Waterfall Mall is www.rocomamas.com.
Q6

Het RocoMamas Waterfall Mall 'n Koordlose Internet (WiFi) diens beskikbaar?

Ja, RocoMamas Waterfall Mall het WiFi beskikbaar by hierdie ligging.
Q7

Lewer RocoMamas Waterfall Mall af?

Ja, RocoMamas Waterfall Mall bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 014 004 0300 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Ext 12, Waterfall Mall, Shop 17, 1 Augrabies Ave, Cashan, Rustenburg, 0300, South Africa
+

Besighede in Poskode 0300

Besighede in 0300: 3847
Bevolking: 14753

Kategorieë

Shopping:  26%
Professional Services:  11%
Ander:  63%

Prys

goedkoop:  62%
matige:  28%
duur:  10%
Ander:  0%

Area kodes

14:  70%
7:  16%
82:  6%
Ander:  8%

Woongebiede

CBD:  11%
Cashan:  6%
Rustenburg:  51%
Rustenburg Oos-Einde:  8%
Ander:  25%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 0300

Geslag

Manlik:  57%
Vroulik :  43%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie