RESOURCE Recruitment

Besigheidskontak

Kirsten Glen

RESOURCE Recruitment

Kontakinligting

RESOURCE Recruitment
Gillitts Medical Centre, The Annex, 15 Old Main Rd, Chelmsfordville, Gillitts, 3610, South Africa
Pinetown, KwaZulu-Natal, 3610
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 764 0787
Faks: 086 610 6835
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

RESOURCE Recruitment is in Pinetown, KwaZulu-Natal geleë.
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Employment Agency
ISIC-Kodes
7810

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir RESOURCE Recruitment?

Die foonnommer vir RESOURCE Recruitment is 031 764 0787.
Q2

Waar is RESOURCE Recruitment geleë?

RESOURCE Recruitment is geleë by Gillitts Medical Centre, The Annex, 15 Old Main Rd, Chelmsfordville, Gillitts, 3610, South Africa, Pinetown, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is RESOURCE Recruitment oop?

RESOURCE Recruitment is oop Ma.–Do. 08:00–16:30; Vr. 08:00–15:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir RESOURCE Recruitment?

Jy kan RESOURCE Recruitment kontak deur die telefoonnommer 031 764 0787 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir RESOURCE Recruitment?

Die webwerf vir RESOURCE Recruitment is www.2r.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Gillitts Medical Centre, The Annex, 15 Old Main Rd, Chelmsfordville, Gillitts, 3610, South Africa Pinetown, KwaZulu-Natal, 3610
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 2949
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie