Quick Load Logistics

Kontakinligting

Quick Load Logistics
2 Kaymor St, Stikland Industrial, Cape Town, 7530, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 982 8394
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Quick Load Logistics is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Plaaslike Dienste »  Vragversending
Beset in:
Courier Service, Vragversending
ISIC-Kodes
5229, 5320

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Quick Load Logistics?

Die foonnommer vir Quick Load Logistics is 021 982 8394.
Q2

Waar is Quick Load Logistics geleë?

Quick Load Logistics is geleë by 2 Kaymor St, Stikland Industrial, Cape Town, 7530, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Watter dae is Quick Load Logistics oop?

Quick Load Logistics is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Quick Load Logistics?

Jy kan Quick Load Logistics kontak deur die telefoonnommer 021 982 8394 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Quick Load Logistics?

Die webwerf vir Quick Load Logistics is qload.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

2 Kaymor St, Stikland Industrial, Cape Town, 7530, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
+

Besighede in Poskode 7530

Besighede in 7530: 17203
Bevolking: 94786
7530 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  15%
Ander:  62%

Prys

goedkoop:  51%
matige:  32%
duur:  13%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

21:  85%
7:  5%
Ander:  9%

Woongebiede

Bellville:  28%
Boston:  6%
Oakdale:  5%
Stikland Industrial:  7%
Ander:  55%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7530

Geslag

Vroulik :  53%
Manlik:  47%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie