Quality Clothes And Footwear Cc

Kontakinligting

Quality Clothes And Footwear Cc
22 Sir Lowry Road, Zonnebloem, Cape Town, 8001, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Quality Clothes And Footwear Cc is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Quality Clothes And Footwear Cc?

Die foonnommer vir Quality Clothes And Footwear Cc is 021 461 3089.
Q2

Waar is Quality Clothes And Footwear Cc geleë?

Quality Clothes And Footwear Cc is geleë by 22 Sir Lowry Road, Zonnebloem, Cape Town, 8001, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Quality Clothes And Footwear Cc?

Jy kan Quality Clothes And Footwear Cc kontak deur die telefoonnommer 021 461 3089 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

22 Sir Lowry Road, Zonnebloem, Cape Town, 8001, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
+

Besighede in Poskode 8001

Besighede in 8001: 20776
Bevolking: 33647
8001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  18%
Restaurants:  10%
Ander:  51%

Prys

goedkoop:  47%
matige:  36%
duur:  14%
Baie Duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

21:  83%
7:  7%
Ander:  10%

Woongebiede

Cape Town CBD - Foreshore:  9%
Cape Town City Centre:  19%
Foreshore:  5%
Gardens:  21%
V & A Waterfront:  5%
Ander:  40%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 8001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie