Quality Bedding

Kontakinligting

Quality Bedding
16 Mill Rd, Krugersdorp, Johannesburg, 1740, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 953 4441
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Inkopies »  Groothandelaars
Beset in:
Bedding Store, Groothandels bedryf
ISIC-Kodes
46, 4759

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Quality Bedding?

Die foonnommer vir Quality Bedding is 011 953 4441.
Q2

Waar is Quality Bedding geleë?

Quality Bedding is geleë by 16 Mill Rd, Krugersdorp, Johannesburg, 1740, South Africa, Gauteng.
Q3

Watter dae is Quality Bedding oop?

Quality Bedding is oop
Maandag:09:00–16:30
Dinsdag:09:00–16:30
Woensdag:09:00–16:30
Donderdag:09:00–16:30
Vrydag:09:00–15:00
Saterdag:09:00–13:00
Sondag:Gesluit
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Quality Bedding?

Jy kan Quality Bedding kontak deur die telefoonnommer 011 953 4441 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Quality Bedding?

Die webwerf vir Quality Bedding is www.qbedding.co.za.
Q6

Lewer Quality Bedding af?

Ja, Quality Bedding bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 011 953 4441 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

16 Mill Rd, Krugersdorp, Johannesburg, 1740, South Africa
+

Besighede in Poskode 1740

Besighede in 1740: 1362
Bevolking: 5156

Kategorieë

Shopping:  24%
Industry:  11%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  55%
matige:  36%
Baie Duur:  9%
Ander:  0%

Area kodes

11:  73%
7:  13%
Ander:  14%

Woongebiede

Chamdor:  10%
Krugersdorp:  62%
Ander:  28%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1740

Geslag

Manlik:  52%
Vroulik :  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie