Pyron Technologies
Besigheidskontak
Corne Visagie
Pyron Technologies
Epos:
[email protected]
Kontakinligting
Pyron Technologies
47 Albrecht St, Annlin, Pretoria, 0182, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
076 892 4920
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
08:00 – 17:00
Dinsdag
08:00 – 17:00
Woensdag
08:00 – 17:00
Donderdag
08:00 – 17:00
Vrydag
08:00 – 17:00
Saterdag
Gesluit
Sondag
Gesluit
Web:
www.pyrontech.co.za
Epos:
[email protected]
Facebook-profiel:
Besoek
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
Epos
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Pyron Technologies was gestig in 2014-08-18.
Gestig:
2014-08-18
bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Solar Energy Company, Security System Installer, Property maintenance
ISIC-Kodes
3510
,
8020
,
8110
Vrae en Antwoorde
Q1
Hoe lank is Pyron Technologies in besigheid?
Pyron Technologies doen sake vir nagenoeg
12 jaar
.
Q2
Wat is die foonnommer vir Pyron Technologies?
Die foonnommer vir Pyron Technologies is
076 892 4920
.
Q3
Waar is Pyron Technologies geleë?
Pyron Technologies is geleë by
47 Albrecht St, Annlin, Pretoria, 0182, South Africa, Gauteng
.
Q4
Watter dae is Pyron Technologies oop?
Pyron Technologies is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q5
Is daar 'n primêre kontak vir Pyron Technologies?
Corne Visagie
is die primêre kontak by Pyron Technologies. Jy kan
Corne Visagie
by e-posadres
[email protected]
kontak.
Q6
Wat is die webadres (URL) vir Pyron Technologies?
Die webwerf vir Pyron Technologies is
www.pyrontech.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
47 Albrecht St, Annlin, Pretoria, 0182, South Africa
Intaglio Solutions Cc
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 0182
Besighede in 0182:
9888
Bevolking:
133427
Kategorieë
Shopping:
22%
Professional Services:
14%
Ander:
65%
Prys
goedkoop:
61%
matige:
37%
duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
12:
69%
7:
14%
82:
8%
Ander:
9%
Woongebiede
Annlin:
6%
Montana:
5%
Montana Park:
8%
Pretoria North:
29%
Sinoville:
12%
Wonderboom:
7%
Ander:
33%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 0182
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in