Pure Touch Therapy
Kontakinligting
Pure Touch Therapy
45 Kendal Rd, Diep River, Cape Town, 7800, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7800
Bekom aanwysings
Telefoon:
060 982 1119
Telefoon:
082 549 1705
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
24 uur oop
Dinsdag
24 uur oop
Woensdag
24 uur oop
Donderdag
24 uur oop
Vrydag
24 uur oop
Saterdag
24 uur oop
Sondag
24 uur oop
Web:
massage.co.za
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Pure Touch Therapy is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Medies
Beset in:
Sports Massage Therapist
ISIC-Kodes
8690
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Pure Touch Therapy?
Die foonnommer vir Pure Touch Therapy is
060 982 1119
.
Q2
Waar is Pure Touch Therapy geleë?
Pure Touch Therapy is geleë by
45 Kendal Rd, Diep River, Cape Town, 7800, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap
.
Q3
Watter dae is Pure Touch Therapy oop?
Pure Touch Therapy is oop Ma.–So. 24 Huur .
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Pure Touch Therapy?
Jy kan Pure Touch Therapy kontak deur die telefoonnommer
060 982 1119
te gebruik.
Q5
Wat is die webadres (URL) vir Pure Touch Therapy?
Die webwerf vir Pure Touch Therapy is
massage.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
45 Kendal Rd, Diep River, Cape Town, 7800, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7800
Dr A Osteopath
Besigheid by hierdie adres
Hlumies mobile & Spa Massages
Besigheid by hierdie adres
Laundry day
Besigheid by hierdie adres
Repair King Cellular
Besigheid by hierdie adres
Wisdom to Nourish
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 7800
Besighede in 7800:
7710
Bevolking:
80110
Kategorieë
Shopping:
23%
Professional Services:
13%
Ander:
64%
Prys
goedkoop:
62%
matige:
29%
duur:
7%
Baie Duur:
3%
Ander:
0%
Area kodes
21:
84%
7:
7%
Ander:
9%
Woongebiede
Diep River:
11%
Ottery:
11%
Plumstead:
20%
Wynberg:
34%
Ander:
24%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 7800
Geslag
Vroulik :
53%
Manlik:
47%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in