Pump Prop Cc

Kontakinligting

Pump Prop Cc
2 Fairbairn Street (Cnr O'reilly Merry)
Benoni, Gauteng, 1501
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Pump Prop Cc is in Benoni, Gauteng geleë.
bedryf
Tuisdienste
Beset in:
Real Estate Agency
ISIC-Kodes
6820
SIC-Kodes
6531

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Pump Prop Cc?

Die foonnommer vir Pump Prop Cc is 011 421 5903.
Q2

Waar is Pump Prop Cc geleë?

Pump Prop Cc is geleë by 2 Fairbairn Street (Cnr O'reilly Merry), Benoni, Gauteng, 1501.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Pump Prop Cc?

Jy kan Pump Prop Cc kontak deur die telefoonnommer 011 421 5903 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

2 Fairbairn Street (Cnr O'reilly Merry) Benoni, Gauteng, 1501
+

Besighede in Poskode 1501

Besighede in 1501: 3381
Bevolking: 214096
1501 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  13%
Industry:  11%
Ander:  55%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  34%
duur:  8%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

11:  77%
7:  9%
82:  6%
Ander:  9%

Woongebiede

Benoni:  25%
Benoni South:  5%
Farrarmere:  9%
Northmead:  17%
Rynfield:  9%
Ander:  35%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1501

Geslag

Manlik:  51%
Vroulik :  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie