Projects in Motion

Kontakinligting

Projects in Motion
190 Josiah Gumede Rd, Cowies Hill Park, Pinetown, 3610, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 031 702 5485
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Projects in Motion?

Die foonnommer vir Projects in Motion is 031 702 5485.
Q2

Waar is Projects in Motion geleë?

Projects in Motion is geleë by 190 Josiah Gumede Rd, Cowies Hill Park, Pinetown, 3610, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Projects in Motion?

Jy kan Projects in Motion kontak deur die telefoonnommer 031 702 5485 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

190 Josiah Gumede Rd, Cowies Hill Park, Pinetown, 3610, South Africa
+

Besighede in Poskode 3610

Besighede in 3610: 2949
Bevolking: 373086
3610 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  22%
Professional Services:  15%
Industry:  13%
Ander:  50%

Prys

goedkoop:  54%
matige:  41%
duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

31:  84%
7:  6%
Ander:  10%

Woongebiede

Hillcrest:  6%
Kloof:  9%
New Germany:  12%
Pinetown:  19%
Ander:  54%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3610

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie