PMB Granite

Kontakinligting

PMB Granite
21 Lincoln Rd, Woodlands, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 083 560 0046
Telefoon: 078 998 6481
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Vierkantig: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
bedryf
Beset in:
Granite Supplier
ISIC-Kodes
4663

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir PMB Granite?

Die foonnommer vir PMB Granite is 083 560 0046.
Q2

Waar is PMB Granite geleë?

PMB Granite is geleë by 21 Lincoln Rd, Woodlands, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is PMB Granite oop?

PMB Granite is oop Ma.–Vr. 08:00–16:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir PMB Granite?

Jy kan PMB Granite kontak deur die telefoonnommer 083 560 0046 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir PMB Granite?

Daar is geen gelyste webwerf vir PMB Granite, maar jy kan PMB Granite op Facebook vind.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.pmb-granite.co.za
+

Bykomende besighede by hierdie adres

21 Lincoln Rd, Woodlands, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie