PG Glass Wonderboom
Kontakinligting
PG Glass Wonderboom
Wonderboom Auto Extreme Centre, 57 Lavender Rd W, Wonderboom, Pretoria, 0066, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon:
012 548 4012
Uur:
Vertoon (v)
Maandag
08:00 – 17:00
Dinsdag
08:00 – 17:00
Woensdag
08:00 – 17:00
Donderdag
08:00 – 17:00
Vrydag
08:00 – 17:00
Saterdag
08:00 – 12:00
Sondag
Gesluit
Web:
www.pgglass.co.za
Facebook-profiel:
Besoek
Twitter voer (twiets):
Besoek
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Hierdie besigheid werk in die volgende bedryf: Motorglas.
bedryf
Motor
»
Motorglas
Beset in:
Motorglas, Auto glass repair service
ISIC-Kodes
4520
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir PG Glass Wonderboom?
Die foonnommer vir PG Glass Wonderboom is
012 548 4012
.
Q2
Waar is PG Glass Wonderboom geleë?
PG Glass Wonderboom is geleë by
Wonderboom Auto Extreme Centre, 57 Lavender Rd W, Wonderboom, Pretoria, 0066, South Africa, Gauteng
.
Q3
Watter dae is PG Glass Wonderboom oop?
PG Glass Wonderboom is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; Sa. 08:00–12:00; gesluit So. .
Q4
Is daar 'n primêre kontak vir PG Glass Wonderboom?
Jy kan PG Glass Wonderboom kontak deur die telefoonnommer
012 548 4012
te gebruik.
Q5
Wat is die webadres (URL) vir PG Glass Wonderboom?
Die webwerf vir PG Glass Wonderboom is
www.pgglass.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
Wonderboom Auto Extreme Centre, 57 Lavender Rd W, Wonderboom, Pretoria, 0066, South Africa
57 Lavender Rd W
Besigheid by hierdie adres
Autoboys
Motorglas
Bidvest McCarthy Chrysler, Jeep, Dodge Wonderboom
Besigheid by hierdie adres
Bidvest McCarthy Fiat Alfa Romeo Kunene Witbank
Nuwe Motorhandelaars
Bidvest McCarthy Jeep Wonderboom
Besigheid by hierdie adres
HOG Zambezi Chapter
Inkopies
+
Besighede in Poskode 0066
Besighede in 0066:
515
Kategorieë
Shopping:
22%
Automotive:
18%
Professional Services:
11%
Ander:
49%
Prys
goedkoop:
75%
matige:
25%
Ander:
0%
Area kodes
12:
65%
82:
12%
7:
11%
84:
6%
Ander:
6%
Woongebiede
Annlin:
76%
Annlin West:
11%
Wonderboom:
9%
Ander:
4%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in