Petousis Family Holdings (Pty) Ltd

Kontakinligting

Petousis Family Holdings (Pty) Ltd
60 Corporation Street, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bekom aanwysings
Telefoon: 021 465 7050
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Petousis Family Holdings (Pty) Ltd is geleë by Kaapstad, Wes-Kaap, en was gestig in 1966-09-14.
Gestig: 1966-09-14
Liasseernommer: 1966-008244-07

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Petousis Family Holdings (Pty) Ltd in besigheid?

Petousis Family Holdings (Pty) Ltd doen sake vir nagenoeg 60 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Petousis Family Holdings (Pty) Ltd?

Die foonnommer vir Petousis Family Holdings (Pty) Ltd is 021 465 7050.
Q3

Waar is Petousis Family Holdings (Pty) Ltd geleë?

Petousis Family Holdings (Pty) Ltd is geleë by 60 Corporation Street, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Petousis Family Holdings (Pty) Ltd?

Jy kan Petousis Family Holdings (Pty) Ltd kontak deur die telefoonnommer 021 465 7050 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

60 Corporation Street, Cape Town City Centre, Cape Town, 8001, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
+

Besighede in Poskode 8001

Besighede in 8001: 6723
Bevolking: 33647
8001 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  18%
Restaurants:  10%
Ander:  51%

Prys

goedkoop:  47%
matige:  36%
duur:  14%
Baie Duur:  3%
Ander:  0%

Area kodes

21:  83%
7:  7%
Ander:  10%

Woongebiede

Cape Town CBD - Foreshore:  9%
Cape Town City Centre:  19%
Foreshore:  5%
Gardens:  21%
V & A Waterfront:  5%
Ander:  40%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 8001

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie