Peter Baxter Spray Painters

Kontakinligting

Peter Baxter Spray Painters
376 Greyling St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 033 345 3814
Telefoon: 033 394 7115
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

bedryf
Motor »  Motorwerktuigkundige
Beset in:
Auto Spring Shop, Car Repair and Maintenance, Opknapping en herstel van voertuie
ISIC-Kodes
4520

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Peter Baxter Spray Painters?

Die foonnommer vir Peter Baxter Spray Painters is 033 345 3814.
Q2

Waar is Peter Baxter Spray Painters geleë?

Peter Baxter Spray Painters is geleë by 376 Greyling St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q3

Watter dae is Peter Baxter Spray Painters oop?

Peter Baxter Spray Painters is oop Ma.–Do. 07:15–16:45; Vr. 07:15–16:30; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Peter Baxter Spray Painters?

Jy kan Peter Baxter Spray Painters kontak deur die telefoonnommer 033 345 3814 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Peter Baxter Spray Painters?

Die webwerf vir Peter Baxter Spray Painters is panelbeatersdirectory.co.za.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

376 Greyling St, Pietermaritzburg, 3201, South Africa
+

Besighede in Poskode 3201

Besighede in 3201: 20625
Bevolking: 494722
3201 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  24%
Professional Services:  12%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  36%
duur:  5%
Baie Duur:  1%
Ander:  0%

Area kodes

33:  83%
7:  8%
Ander:  9%

Woongebiede

Pietermaritzburg:  44%
Ander:  56%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 3201

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie