Pablo Lafuente
Kontakinligting
Pablo Lafuente
3 Mill Park Rd, Mill Park, Gqeberha, 6001, South Africa
Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Bekom aanwysings
Telefoon:
076 099 6246
Web:
www.pablolafuente.com
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Pablo Lafuente is in Port Elizabeth, Oos-Kaap geleë.
bedryf
Opvoeding
Beset in:
Chess Instructor
ISIC-Kodes
8549
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Pablo Lafuente?
Die foonnommer vir Pablo Lafuente is
076 099 6246
.
Q2
Waar is Pablo Lafuente geleë?
Pablo Lafuente is geleë by
3 Mill Park Rd, Mill Park, Gqeberha, 6001, South Africa, Port Elizabeth, Oos-Kaap
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Pablo Lafuente?
Jy kan Pablo Lafuente kontak deur die telefoonnommer
076 099 6246
te gebruik.
Q4
Wat is die webadres (URL) vir Pablo Lafuente?
Die webwerf vir Pablo Lafuente is
www.pablolafuente.com
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
3 Mill Park Rd, Mill Park, Gqeberha, 6001, South Africa Port Elizabeth, Oos-Kaap, 6001
Apala Vzr Verifications (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
Boehringer Ingelheim (Pty) Ltd
Besigheid by hierdie adres
L Van Jaarsveld & Associates
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6001
Besighede in 6001:
15334
Bevolking:
91037
Kategorieë
Shopping:
20%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
59%
matige:
28%
duur:
12%
Baie Duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
41:
84%
7:
7%
Ander:
9%
Woongebiede
Mill Park:
7%
North End:
20%
Port Elizabeth Central:
18%
Sidwell:
6%
Summerstrand:
7%
Sydenham:
6%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in