Nicky Vee's Slimming Fittness
Kontakinligting
Nicky Vee's Slimming Fittness5 Hans Strijdom Ave, Cape Town, Citycenter, 8001, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
Bekom aanwysings | Maandag | |
| Dinsdag | |
| Woensdag | |
| Donderdag | |
| Vrydag | |
| Saterdag | |
| Sondag | |
Besigheidsbeskrywing
Nicky Vee's Slimming Fittness is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Medies
Beset in:
Sports Massage Therapist
ISIC-Kodes
8690
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Nicky Vee's Slimming Fittness?
Die foonnommer vir Nicky Vee's Slimming Fittness is 067 107 4221.Q2
Waar is Nicky Vee's Slimming Fittness geleë?
Nicky Vee's Slimming Fittness is geleë by 5 Hans Strijdom Ave, Cape Town, Citycenter, 8001, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.Q3
Watter dae is Nicky Vee's Slimming Fittness oop?
Nicky Vee's Slimming Fittness is oop Ma.–So. 24 Huur .Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Nicky Vee's Slimming Fittness?
Jy kan Nicky Vee's Slimming Fittness kontak deur die telefoonnommer 067 107 4221 te gebruik. +Historiese inligting
nickyveehealinghandsmassage.com/
+Bykomende besighede by hierdie adres
5 Hans Strijdom Ave, Cape Town, Citycenter, 8001, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 8001
+Besighede in Poskode 8001
Besighede in 8001: 20776
Bevolking: 33647
Kategorieë
Professional Services: 18%
Woongebiede
Cape Town CBD - Foreshore: 9%
Cape Town City Centre: 19%
+Statistiek en Demografie vir Poskode 8001
+