New Heights 439 (Pty) LTD
Kontakinligting
New Heights 439 (Pty) LTD11B BEDFORDVIEW OFFICE PARK 3 RILEY ROAD BEDFORDVIEW 2007, South Africa
Germiston, Gauteng, 2007
Bekom aanwysings Besigheidsbeskrywing
New Heights 439 (Pty) LTD is geleë by Germiston, Gauteng, en was gestig in 2003-02-07.
Gestig: 2003-02-07
Liasseernommer: 2003-002732-07
Vrae en Antwoorde
Q1
Hoe lank is New Heights 439 (Pty) LTD in besigheid?
New Heights 439 (Pty) LTD doen sake vir nagenoeg 24 jaar.Q2
Waar is New Heights 439 (Pty) LTD geleë?
New Heights 439 (Pty) LTD is geleë by 11B BEDFORDVIEW OFFICE PARK 3 RILEY ROAD BEDFORDVIEW 2007, South Africa, Germiston, Gauteng. +Bykomende besighede by hierdie adres
11B BEDFORDVIEW OFFICE PARK 3 RILEY ROAD BEDFORDVIEW 2007, South Africa Germiston, Gauteng, 2007
+Besighede in Poskode 2007
Besighede in 2007: 4012
Bevolking: 28551
Kategorieë
Professional Services: 14%
+Statistiek en Demografie vir Poskode 2007
+