Nectar and Spice

4,9 ★★★★★ 10+ resensies

Besigheidskontak

Margaret Faasen

Nectar and Spice

Kontakinligting

Nectar and Spice
19 Pasita St, Rosenpark, Cape Town, 7550, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7550
Bekom aanwysings
Telefoon: 071 609 4238
Facebook-profiel: Besoek
Google kaarte: Besoek
Instagram: Besoek
CallEpos
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Nectar and Spice is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Restaurante
Beset in:
Event Venue, Koffiewinkel
ISIC-Kodes
56109609

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Nectar and Spice?

Die foonnommer vir Nectar and Spice is 071 609 4238.
Q2

Waar is Nectar and Spice geleë?

Nectar and Spice is geleë by 19 Pasita St, Rosenpark, Cape Town, 7550, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap.
Q3

Watter dae is Nectar and Spice oop?

Nectar and Spice is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Nectar and Spice?

Jy kan Nectar and Spice kontak deur die telefoonnommer 071 609 4238 te gebruik.
Q5

Wat is die webadres (URL) vir Nectar and Spice?

Die webwerf vir Nectar and Spice is nectarandspice.co.za.
Q6

Lewer Nectar and Spice af?

Ja, Nectar and Spice bied aflewering as 'n opsie aan. Skakel 071 609 4238 vir besonderhede.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

19 Pasita St, Rosenpark, Cape Town, 7550, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7550
+

Besighede in Poskode 7550

Besighede in 7550: 10617
Bevolking: 87379
7550 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  19%
Professional Services:  15%
Ander:  66%

Prys

goedkoop:  57%
matige:  30%
duur:  8%
Baie Duur:  5%
Ander:  0%

Area kodes

21:  77%
7:  8%
82:  7%
Ander:  8%

Woongebiede

Durbanville:  48%
Ander:  52%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 7550

Geslag

Vroulik :  52%
Manlik:  48%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie

Besigheidterugvoer

★★★★★Geen resensies oor AlleBesigheid nie4,9★★★★★10+ resensies elders

0 Assesserings

Wees die eerste om 'n resensie te skryf.