Nanini 210 Cc

Kontakinligting

Nanini 210 Cc
87 MEADE STREET GEORGE 6530, South Africa
George, Wes-Kaap, 6530
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Nanini 210 Cc is geleë by George, Wes-Kaap, en was gestig in 2001-02-05.
Gestig: 2001-02-05
Liasseernommer: 2001-006365-23
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Business Management Consultant
ISIC-Kodes
7020

Vrae en Antwoorde

Q1

Hoe lank is Nanini 210 Cc in besigheid?

Nanini 210 Cc doen sake vir nagenoeg 26 jaar.
Q2

Wat is die foonnommer vir Nanini 210 Cc?

Die foonnommer vir Nanini 210 Cc is 044 874 2348.
Q3

Waar is Nanini 210 Cc geleë?

Nanini 210 Cc is geleë by 87 MEADE STREET GEORGE 6530, South Africa, George, Wes-Kaap.
Q4

Is daar 'n primêre kontak vir Nanini 210 Cc?

Jy kan Nanini 210 Cc kontak deur die telefoonnommer 044 874 2348 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

87 MEADE STREET GEORGE 6530, South Africa George, Wes-Kaap, 6530
+

Besighede in Poskode 6530

Kategorieë

Shopping:  27%
Professional Services:  14%
Ander:  59%

Prys

matige:  43%
goedkoop:  35%
duur:  17%
Baie Duur:  4%
Ander:  0%

Area kodes

44:  71%
7:  12%
82:  6%
Ander:  11%

Woongebiede

George:  7%
George Central:  60%
George Industria:  5%
Ander:  29%
+

Skryf 'n resensie