Nando's Isipingo Hills

Hierdie lysing is gemerk as verval.

Kontakinligting

Nando's Isipingo Hills
1, Friendly Service Station, 3 Delhoo Ln, Isipingo Hills, Isipingo, 4115, South Africa
KwaZulu-Natal, 4115
Bekom aanwysings
Historiese telefoon: 031 902 2587
Historiese Ure: Vertoon (v)
Facebook-profiel: Besoek
TripAdvisor: Besoek
Twitter voer (twiets): Besoek
Google kaarte: Besoek
Youtube-kanaal: Besoek
Vierkantig: Besoek
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

Nando's Isipingo Hills is in KwaZulu-Natal geleë.
bedryf
Restaurante »  Suid-Afrikaanse restauranteKitskosrestaurante
Beset in:
Portuguese Restaurant, Voedselafleweringsdienste, Kitskosrestaurante, Meal Takeaway, Suid-Afrikaanse restaurante
ISIC-Kodes
5610

Vrae en Antwoorde

Q1

Waar is Nando's Isipingo Hills geleë?

Nando's Isipingo Hills is geleë by 1, Friendly Service Station, 3 Delhoo Ln, Isipingo Hills, Isipingo, 4115, South Africa, KwaZulu-Natal.
Q2

Watter dae is Nando's Isipingo Hills oop?

Hierdie lysing is gemerk as verval.
Nando's Isipingo Hills is oop Ma.–Do., So. 10:00–21:00; Vr.–Sa. 10:00–22:00 .
Q3

Wat is die webadres (URL) vir Nando's Isipingo Hills?

Die webwerf vir Nando's Isipingo Hills is www.nandos.co.za.
Q4

Het Nando's Isipingo Hills 'n Koordlose Internet (WiFi) diens beskikbaar?

Ja, Nando's Isipingo Hills het WiFi beskikbaar by hierdie ligging.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

1, Friendly Service Station, 3 Delhoo Ln, Isipingo Hills, Isipingo, 4115, South Africa KwaZulu-Natal, 4115
+

Nando's Isipingo Hills · Youtube

+

Besighede in Poskode 4115

Besighede in 4115: 75

Kategorieë

Automotive:  19%
Professional Services:  17%
Industry:  14%
Food:  10%
Ander:  40%

Area kodes

31:  82%
82:  5%
7:  4%
83:  4%
84:  4%
Ander:  2%

Woongebiede

Isipingo:  13%
Isipingo Beach:  42%
Isipingo Rail:  8%
Ispingo:  4%
Prospecton:  15%
Sapref:  8%
Ander:  11%
+

Skryf 'n resensie