My Holiday Homes
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Kontakinligting
My Holiday Homes
44 Felstead Rd, North Riding AH, Roodepoort, 2169, South Africa
Bekom aanwysings
Historiese telefoon:
011 704 6528
Historiese Ure:
Vertoon (v)
Maandag
09:00 – 17:00
Dinsdag
09:00 – 17:00
Woensdag
09:00 – 17:00
Donderdag
09:00 – 17:00
Vrydag
09:00 – 17:00
Saterdag
Gesluit
Sondag
Gesluit
Facebook-profiel:
Besoek
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
bedryf
Hotelle & Reis
Beset in:
Travel Agency
ISIC-Kodes
7911
SIC-Kodes
4724
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is My Holiday Homes geleë?
My Holiday Homes is geleë by
44 Felstead Rd, North Riding AH, Roodepoort, 2169, South Africa, Gauteng
.
Q2
Watter dae is My Holiday Homes oop?
Hierdie lysing is gemerk as verval.
My Holiday Homes is oop Ma.–Vr. 09:00–17:00; gesluit Sa.–So. .
Q3
Wat is die webadres (URL) vir My Holiday Homes?
Daar is geen gelyste webwerf vir My Holiday Homes, maar jy kan My Holiday Homes op
Facebook
vind.
+
Historiese inligting
Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
www.myholidayhomes.co.za
+
Bykomende besighede by hierdie adres
44 Felstead Rd, North Riding AH, Roodepoort, 2169, South Africa
NFRS Recruitment Services
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 2169
Besighede in 2169:
817
Bevolking:
51435
Kategorieë
Shopping:
24%
Professional Services:
18%
Ander:
59%
Prys
goedkoop:
53%
matige:
37%
duur:
11%
Ander:
0%
Area kodes
11:
75%
7:
8%
82:
6%
Ander:
10%
Woongebiede
Kya Sand:
5%
North Riding:
16%
North Riding AH:
6%
Randpark Ridge:
25%
Strydompark:
20%
Ander:
28%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 2169
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in