Mweni TC

Kontakinligting

Mweni TC
8 Meurant St, Witpoortjie, Roodepoort, 1724, South Africa
Bekom aanwysings
Telefoon: 011 475 1364
Google kaarte: Besoek
Call
Resenseer
Voeg Foto

Kaart

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir Mweni TC?

Die foonnommer vir Mweni TC is 011 475 1364.
Q2

Waar is Mweni TC geleë?

Mweni TC is geleë by 8 Meurant St, Witpoortjie, Roodepoort, 1724, South Africa, Gauteng.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir Mweni TC?

Jy kan Mweni TC kontak deur die telefoonnommer 011 475 1364 te gebruik.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

8 Meurant St, Witpoortjie, Roodepoort, 1724, South Africa
+

Besighede in Poskode 1724

Besighede in 1724: 2680
Bevolking: 190602
1724 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  23%
Professional Services:  13%
Ander:  64%

Prys

goedkoop:  62%
matige:  30%
duur:  6%
Baie Duur:  2%
Ander:  0%

Area kodes

11:  70%
7:  12%
82:  7%
Ander:  11%

Woongebiede

Helderkruin:  8%
Horison:  7%
Horizon View:  5%
Roodepoort:  15%
Wilro Park:  8%
Witpoortjie:  6%
Ander:  51%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 1724

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie