MR Suit Hire

Kontakinligting

MR Suit Hire
Millwood Bldg, 69 York St, George Central, George, 6529
Wes-Kaap
Bekom aanwysings
Call
Resenseer
Voeg Foto

Besigheidsbeskrywing

MR Suit Hire is in Wes-Kaap geleë.

Vrae en Antwoorde

Q1

Wat is die foonnommer vir MR Suit Hire?

Die foonnommer vir MR Suit Hire is 044 874 4099.
Q2

Waar is MR Suit Hire geleë?

MR Suit Hire is geleë by Millwood Bldg, 69 York St, George Central, George, 6529, Wes-Kaap.
Q3

Is daar 'n primêre kontak vir MR Suit Hire?

Jy kan MR Suit Hire kontak deur die telefoonnommer 044 874 4099 te gebruik.
Q4

Wat is die webadres (URL) vir MR Suit Hire?

Die webwerf vir MR Suit Hire is www.suithire.co.za.
+

Historiese inligting

Ou besigheidswebwerwe en e-posse wat nie meer bestaan nie, slegs vir inligtingsdoeleindes.
+

Bykomende besighede by hierdie adres

Millwood Bldg, 69 York St, George Central, George, 6529 Wes-Kaap
+

Besighede in Poskode 6529

Besighede in 6529: 7668
Bevolking: 186083
6529 Hittekaart vir Besigheidsdigtheid

Kategorieë

Shopping:  21%
Professional Services:  10%
Ander:  69%

Prys

goedkoop:  68%
matige:  23%
duur:  9%
Ander:  0%

Area kodes

44:  85%
7:  5%
Ander:  10%

Woongebiede

Bodorp:  6%
Dormehls Drift:  7%
George Central:  30%
George South:  10%
Ander:  47%
+

Statistiek en Demografie vir Poskode 6529

Geslag

Vroulik :  51%
Manlik:  49%
Ander:  0%
+

Skryf 'n resensie