Momentus Entertainment CC
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Kontakinligting
Momentus Entertainment CC
11 Tee Jay Rd, Brackenfell, Cape Town, 7530, South Africa
Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
Bekom aanwysings
Historiese telefoon:
078 871 5159
Historiese Ure:
Vertoon (v)
Maandag
09:00 – 20:00
Dinsdag
09:00 – 20:00
Woensdag
09:00 – 20:00
Donderdag
09:00 – 20:00
Vrydag
09:00 – 20:00
Saterdag
10:00 – 17:00
Sondag
Gesluit
Web:
www.momentus.co.za
Google kaarte:
Besoek
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Momentus Entertainment CC is in Kaapstad, Wes-Kaap geleë.
bedryf
Professionele Dienste
Beset in:
Music School, Vocational School, Recording Studio
ISIC-Kodes
5920
,
8522
,
8542
Vrae en Antwoorde
Q1
Waar is Momentus Entertainment CC geleë?
Momentus Entertainment CC is geleë by
11 Tee Jay Rd, Brackenfell, Cape Town, 7530, South Africa, Kaapstad, Wes-Kaap
.
Q2
Watter dae is Momentus Entertainment CC oop?
Hierdie lysing is gemerk as verval.
Momentus Entertainment CC is oop Ma.–Vr. 09:00–20:00; Sa. 10:00–17:00; gesluit So. .
Q3
Wat is die webadres (URL) vir Momentus Entertainment CC?
Die webwerf vir Momentus Entertainment CC is
www.momentus.co.za
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
11 Tee Jay Rd, Brackenfell, Cape Town, 7530, South Africa Kaapstad, Wes-Kaap, 7530
HVAC Training Academy
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 7530
Besighede in 7530:
17203
Bevolking:
94786
Kategorieë
Shopping:
23%
Professional Services:
15%
Ander:
62%
Prys
goedkoop:
51%
matige:
32%
duur:
13%
Baie Duur:
4%
Ander:
0%
Area kodes
21:
85%
7:
5%
Ander:
9%
Woongebiede
Bellville:
28%
Boston:
6%
Oakdale:
5%
Stikland Industrial:
7%
Ander:
55%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 7530
Geslag
Vroulik :
53%
Manlik:
47%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in