Minit Print Pretoria North
Kontakinligting
Minit Print Pretoria North249 Burger St, Pretoria North, Pretoria, 0182, South Africa
Bekom aanwysings | Maandag | |
| Dinsdag | |
| Woensdag | |
| Donderdag | |
| Vrydag | |
| Saterdag | |
| Sondag | |
bedryf
bedryf
Beset in:
Digital Printer, Commercial Printer, Lamination Service, Copy Shop
ISIC-Kodes
1811, 8219
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Minit Print Pretoria North?
Die foonnommer vir Minit Print Pretoria North is 012 565 5288.Q2
Waar is Minit Print Pretoria North geleë?
Minit Print Pretoria North is geleë by 249 Burger St, Pretoria North, Pretoria, 0182, South Africa, Gauteng.Q3
Watter dae is Minit Print Pretoria North oop?
Minit Print Pretoria North is oop Ma.–Vr. 08:00–17:00; gesluit Sa.–So. .Q4
Is daar 'n primêre kontak vir Minit Print Pretoria North?
Jy kan Minit Print Pretoria North kontak deur die telefoonnommer 012 565 5288 te gebruik.Q5
Wat is die webadres (URL) vir Minit Print Pretoria North?
Die webwerf vir Minit Print Pretoria North is
www.minitprint.biz.
+Bykomende besighede by hierdie adres
249 Burger St, Pretoria North, Pretoria, 0182, South Africa
+Besighede in Poskode 0182
Besighede in 0182: 9888
Bevolking: 133427
Kategorieë
Professional Services: 14%
+Statistiek en Demografie vir Poskode 0182
+