Merbeda Used Spares
Kontakinligting
Merbeda Used Spares
17 York Rd, Kensington, Port Elizabeth, 6001
Bekom aanwysings
Telefoon:
041 373 8482
Faks:
041 373 9064
Wysig:
Wysig of Verwyder
📞
Call
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
bedryf
Motor
Beset in:
Used Auto Parts Store
ISIC-Kodes
4530
Vrae en Antwoorde
Q1
Wat is die foonnommer vir Merbeda Used Spares?
Die foonnommer vir Merbeda Used Spares is
041 373 8482
.
Q2
Waar is Merbeda Used Spares geleë?
Merbeda Used Spares is geleë by
17 York Rd, Kensington, Port Elizabeth, 6001, Gauteng
.
Q3
Is daar 'n primêre kontak vir Merbeda Used Spares?
Jy kan Merbeda Used Spares kontak deur die telefoonnommer
041 373 8482
te gebruik.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
17 York Rd, Kensington, Port Elizabeth, 6001
B & O Used Spares
Besigheid by hierdie adres
Guaranteed Used Spares P E Cc
Besigheid by hierdie adres
J F Heydenrych Transport Services C C
Besigheid by hierdie adres
Merbeda Used Spares
Besigheid by hierdie adres
Team Merbeda - Car Parts & Auto Spares
Besigheid by hierdie adres
V & a Spares
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 6001
Besighede in 6001:
15334
Bevolking:
91037
Kategorieë
Shopping:
20%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
59%
matige:
28%
duur:
12%
Baie Duur:
2%
Ander:
0%
Area kodes
41:
84%
7:
7%
Ander:
9%
Woongebiede
Mill Park:
7%
North End:
20%
Port Elizabeth Central:
18%
Sidwell:
6%
Summerstrand:
7%
Sydenham:
6%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 6001
Geslag
Vroulik :
52%
Manlik:
48%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in