Maria Pro-Travel Cc
Kontakinligting
Maria Pro-Travel Cc
47 LAKEFIELD AVE, LAKEFIELD, BENONI, 1501, South Africa
Benoni, Gauteng
Bekom aanwysings
Wysig:
Wysig of Verwyder
☆
Resenseer
0
Hou van
Voeg Foto
Besigheidsbeskrywing
Maria Pro-Travel Cc is geleë by Benoni, Gauteng, en was gestig in 2000-10-25.
Gestig:
2000-10-25
Liasseernommer:
2000-064917-23
Vrae en Antwoorde
Q1
Hoe lank is Maria Pro-Travel Cc in besigheid?
Maria Pro-Travel Cc doen sake vir nagenoeg
26 jaar
.
Q2
Waar is Maria Pro-Travel Cc geleë?
Maria Pro-Travel Cc is geleë by
47 LAKEFIELD AVE, LAKEFIELD, BENONI, 1501, South Africa, Benoni, Gauteng
.
+
Bykomende besighede by hierdie adres
47 LAKEFIELD AVE, LAKEFIELD, BENONI, 1501, South Africa Benoni, Gauteng
Advanced Voice Systems
Besigheid by hierdie adres
J en N Stander Broers Boerdery
Besigheid by hierdie adres
Just a Wish 49
Besigheid by hierdie adres
Leprechaun Consulting
Besigheid by hierdie adres
Plastique Injection Moulders
Besigheid by hierdie adres
+
Besighede in Poskode 1501
Besighede in 1501:
3381
Bevolking:
214096
Kategorieë
Shopping:
22%
Professional Services:
13%
Industry:
11%
Ander:
55%
Prys
goedkoop:
57%
matige:
34%
duur:
8%
Baie Duur:
1%
Ander:
0%
Area kodes
11:
77%
7:
9%
82:
6%
Ander:
9%
Woongebiede
Benoni:
25%
Benoni South:
5%
Farrarmere:
9%
Northmead:
17%
Rynfield:
9%
Ander:
35%
+
Statistiek en Demografie vir Poskode 1501
Geslag
Manlik:
51%
Vroulik :
49%
Ander:
0%
+
Besigheidsondersoek
koffie
Inkopies
Banke
Hotels
apteek
Huurmotors
gas
Motor
Skoonheid & Spa's
Find nearby businesses
+
Skryf 'n resensie
★
★
★
★
★
Dien jou resensie in